Jak zdobyć darmowy karton chipsów z Biedronki?

Biedronka konsekwentnie buduje wizerunek sklepu przyjaznego studentom. Nie dość, że sklepy tej sieci wyrastają na każdym rogu jak grzyby po deszczu, to jeszcze można w nich zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzeba do szczęścia, czyli tanie żarcie i piwo. Kto nie wybierał się na domówkę z zestawem Top Chipsy + piwo Fasberg? Chipsy z Biedronki stały się już produktem kultowym. Internetowe dyskusje pomiędzy fanami poszczególnych smaków są bardziej zażarte niż kłótnie pomiędzy fanami Barcy i Realu, czy spory katolików z ateistami. (A i tak bekonowe Top Chipsy są najlepsze!)

Teraz przy odrobinie szczęścia (i grupce znajomych) możemy sobie zapewnić darmową dostawę kartonu pełnego chipsów w nowych smakach! Biedronka ogłosiła bowiem konkurs na testerów nowych smaków, którzy wybiorą spośród nich jeden, który trafi do sprzedaży. Do wyboru są 4 smaki:
  • wieprzowina słodko-kwaśna, 
  • chilli con carne, 
  • schab ze śliwką, 
  • golonka.
Jak widać, przeważają głównie smaki mięsne, więc fani ćwiartowanego wieprzka mają większą szansę na zobaczenie któregoś z nich na półkach. Czarnym koniem może być chilli con carne, które zapewne przypadnie do gustu miłośnikom ostrych smaków. Osobiście typowałbym właśnie ten smak jako taki, który chciałbym zobaczyć w sklepie. Szkoda też, że w stawce brakuje jakiegoś aromatu warzywnego. Top Chipsy o smaku grillowanych warzyw biją wszystkie inne limitowane edycje wrzucane do Biedronek na głowę. 

Wróćmy jednak do samego konkursu. Aby zostać testerem nowych smaków, należy zarejestrować się na stronie producenta, podając swoje dane wraz z krótkim uzasadnieniem, dlaczego to właśnie my zasługujemy na przywilej obżerania się chipsami za friko.

Następnie wszystko już zależy od odwiedzających stronę konkursową, którzy głosują na najciekawsze uzasadnienie. Jeśli zdobędziemy wystarczająco dużo głosów, by zmieścić się w grupie 500 najpopularniejszych zgłoszeń, przejdziemy do drugiego etapu, w którym wreszcie możemy najeść się za darmochę. Wszyscy uczestnicy tej części konkursu otrzymają przesyłki z chipsami w 4 nowych smakach, które po degustacji mogą ocenić na stronie producenta.

Jeśli nie wystarczą nam same chipsy, możemy również powalczyć o nagrody dla najbardziej kreatywnych uczestników. Wystarczy napisać krótkie opowiadanie na temat Top Chipsów, by wziąć udział w losowaniu skutera Vespa i smartfonów Nokia Lumia. Nic, tylko jeść i pisać.

Zgłoszenia na testerów są przyjmowane do 16 czerwca 2013 do godziny 23:59:59. Do startu, gotowi, start!

Brak komentarzy on " Jak zdobyć darmowy karton chipsów z Biedronki? "

Dodaj komentarz